Obsługa wspólnot spoza Warszawy

• Po podpisaniu umowy przystępujemy do założenia bazy wspólnoty ( mieszkańcy, kontrahenci, subkonta bankowe, liczniki, nadanie loginów i haseł do Internetowej Kartoteki Mieszkańca).
  • Ustalamy częstotliwość przekazywania historii wyciągów bankowych (codziennie, raz na tydzień, raz na miesiąc), oraz innych dokumentów np. faktur. Zwykle wyciągi bankowe otrzymujemy co tydzień, a faktury raz w miesiącu. Są to skany, format.pdf lub na nasz koszt wysyłamy co miesiąc kuriera po oryginały. Po zakończonym roku przekazujemy kompletny segregator do rąk Zarządu, Zarządcy lub Administratora budynku. W trakcie roku wszelkie dokumenty (opłaty, naliczenia, rozliczenia, inne)  wysyłamy pocztą bądź kurierem.
  • Komunikujemy się telefonicznie, via Skype, GG, e-mail. Ta forma komunikacji nie stanowi żadnego problemu. Jest wygodna dla obu stron i pozwala na elastyczność w doborze czasu.
  • Na podstawie własnych doświadczeń, z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że ta forma obsługi księgowej wspólnot mieszkaniowych sprawdza się doskonale.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

logo_duze

WSPÓLNA IZBA KSIĘGOWA
Agnieszka Goc

ul. Zachodnia 28